1-pokojowe mieszkanie w centrum

ul. Postępu 93, Nieporęt
913 000 PLN -8%
991 745 PLN 7 345 PLN / m²

Powierzchnia 124.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 8
Rok budowy 1959

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Postępu 93, Nieporęt. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Woźniak Savills Polska +48 734056117

Najczęściej zadawane pytania