5+ pokoje z garażem podziemnym

ul. Klonowa 79, Targówek, Warszawa
457 000 PLN
3 762 PLN / m²

Powierzchnia 121.49 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2024

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje z garażem podziemnym. Adres: ul. Klonowa 79, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Kozłowski +48 608108331

Najczęściej zadawane pytania