2 pokoje na Mokotowie wykończone pod klucz

ul. Broniewskiego 72, Białołęka, Warszawa
522 000 PLN
17 493 PLN / m²

Powierzchnia 29.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 2
Rok budowy 1996

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Broniewskiego 72, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Dąbrowski CBRE Polska +48 669892200

Najczęściej zadawane pytania