Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem

ul. Nowy Świat 25, Włochy, Warszawa
551 000 PLN
21 684 PLN / m²

Powierzchnia 25.41 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 2013

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowy Świat 25, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Karolina Kowalska +48 517906567

Najczęściej zadawane pytania