Nowoczesne 2-pokojowe na Bielanach

ul. Górczewska 114, Śródmieście, Warszawa
1 001 000 PLN -9%
1 094 305 PLN 7 544 PLN / m²

Powierzchnia 132.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 8
Liczba pięter 13
Rok budowy 1986

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 2-pokojowe na Bielanach. Adres: ul. Górczewska 114, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Dorota Zieliński Lion's Estate +48 605155936

Najczęściej zadawane pytania