Komfortowe mieszkanie 1-pok. na Ursynowie

ul. Kasprzaka 82, Milanówek
634 000 PLN
6 401 PLN / m²

Powierzchnia 99.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2017

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 1-pok. na Ursynowie. Adres: ul. Kasprzaka 82, Milanówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Andrzej Kamińska Lion's Estate +48 665775851

Najczęściej zadawane pytania