Przestronne 2-pokojowe na Pradze

ul. Nowy Świat 118, Piastów
504 000 PLN
3 709 PLN / m²

Powierzchnia 135.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 4
Liczba pięter 20
Rok budowy 1982

Opis

Do sprzedaży Przestronne 2-pokojowe na Pradze. Adres: ul. Nowy Świat 118, Piastów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Jankowska Savills Polska +48 662749415

Najczęściej zadawane pytania