2 pokoje z dużym balkonem

ul. KEN 45, Legionowo
761 000 PLN -3%
788 365 PLN 6 497 PLN / m²

Powierzchnia 117.13 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1962

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. KEN 45, Legionowo. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Jankowska Hamilton May +48 537892321

Najczęściej zadawane pytania