4-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Mickiewicza 12, Wilanów, Warszawa
490 000 PLN
3 650 PLN / m²

Powierzchnia 134.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 1
Liczba pięter 20
Rok budowy 1959

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Mickiewicza 12, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Dąbrowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 737317590

Najczęściej zadawane pytania