5+ pokoje z garażem podziemnym

ul. Wąwozowa 35, Milanówek
507 000 PLN
20 079 PLN / m²

Powierzchnia 25.25 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 16
Rok budowy 1972

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje z garażem podziemnym. Adres: ul. Wąwozowa 35, Milanówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Agnieszka Piotrowski Cushman & Wakefield +48 537018876

Najczęściej zadawane pytania