Mieszkanie 133 m² na nowym osiedlu

ul. Żelazna 93, Praga-Południe, Warszawa
326 000 PLN -17%
394 846 PLN 2 456 PLN / m²

Powierzchnia 132.74 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1994

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Żelazna 93, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Kozłowska Metrohouse +48 505563012

Najczęściej zadawane pytania