4 pokoje z osobną kuchnią

ul. Wąwozowa 117, Wawer, Warszawa
487 000 PLN -15%
574 504 PLN 7 273 PLN / m²

Powierzchnia 66.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 12
Rok budowy 1990

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wąwozowa 117, Wawer, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Zielińska Hamilton May +48 603086024

Najczęściej zadawane pytania