1-pokojowe na 2. piętrze

ul. Polna 124, Ursus, Warszawa
515 000 PLN
13 960 PLN / m²

Powierzchnia 36.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 8
Rok budowy 1955

Opis

Do sprzedaży 1-pokojowe na 2. piętrze. Adres: ul. Polna 124, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Małgorzata Nowicka Północ Nieruchomości +48 693581688

Najczęściej zadawane pytania