Nowoczesne 1-pokojowe na Ochocie

ul. Głębocka 18, Wawer, Warszawa
348 000 PLN
2 397 PLN / m²

Powierzchnia 145.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 18
Rok budowy 2023

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Głębocka 18, Wawer, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Szymańska Emmerson Realty +48 539698506

Najczęściej zadawane pytania