Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Woli

ul. Grochowska 25, Kobyłka
507 000 PLN
16 504 PLN / m²

Powierzchnia 30.72 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 20
Rok budowy 1951

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Grochowska 25, Kobyłka. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Dorota Grabowski Home Broker +48 735832815

Najczęściej zadawane pytania