5+ pokoje na Ursynowie do zamieszkania

ul. Piłsudskiego 8, Targówek, Warszawa
588 000 PLN
9 573 PLN / m²

Powierzchnia 61.42 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1993

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje na Ursynowie do zamieszkania. Adres: ul. Piłsudskiego 8, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marcin Zieliński Metrohouse +48 782396316

Najczęściej zadawane pytania