3 pokoje z dwoma łazienkami

ul. Królewska 15, Józefosław
944 000 PLN -2%
968 138 PLN 15 425 PLN / m²

Powierzchnia 61.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 9
Liczba pięter 10
Rok budowy 1972

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Królewska 15, Józefosław. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Nowicka Cushman & Wakefield +48 725323849

Najczęściej zadawane pytania