3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie

ul. Królewska 59, Grodzisk Mazowiecki
424 000 PLN
5 684 PLN / m²

Powierzchnia 74.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 9
Liczba pięter 18
Rok budowy 1953

Opis

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Adres: ul. Królewska 59, Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Lewandowska Metrohouse +48 668252344

Najczęściej zadawane pytania