Przestronne 5+-pokojowe na Ursynowie

ul. Belgradzka 74, Wesoła, Warszawa
269 000 PLN -24%
353 274 PLN 8 259 PLN / m²

Powierzchnia 32.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 18
Rok budowy 2016

Opis

Do sprzedaży Przestronne 5+-pokojowe na Ursynowie. Adres: ul. Belgradzka 74, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Woźniak Savills Polska +48 505823718

Najczęściej zadawane pytania