Mieszkanie 67 m² na Ursynowie

ul. Słowackiego 4, Praga-Północ, Warszawa
695 000 PLN
10 384 PLN / m²

Powierzchnia 66.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 17
Rok budowy 2016

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Słowackiego 4, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Kowalczyk CBRE Polska +48 532171932

Najczęściej zadawane pytania