Przestronne 3-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Grochowska 77, Rembertów, Warszawa
1 155 000 PLN
10 550 PLN / m²

Powierzchnia 109.48 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 6
Rok budowy 1987

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Grochowska 77, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Dąbrowska Knight Frank +48 692082267

Najczęściej zadawane pytania