4-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Idzikowskiego 51, Bemowo, Warszawa
678 000 PLN
4 560 PLN / m²

Powierzchnia 148.7 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 2015

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe na wysokim piętrze. Adres: ul. Idzikowskiego 51, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marcin Wójcik +48 699089810

Najczęściej zadawane pytania