5+ pokoje z tarasem na dachu

ul. Światowida 30, Wesoła, Warszawa
839 000 PLN
7 809 PLN / m²

Powierzchnia 107.44 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 14
Rok budowy 2021

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Światowida 30, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Adam Wójcikowa Knight Frank +48 607511123

Najczęściej zadawane pytania