Jasne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem

ul. Lipowa 102, Wawer, Warszawa
634 000 PLN
11 370 PLN / m²

Powierzchnia 55.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 3
Liczba pięter 8
Rok budowy 1991

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Lipowa 102, Wawer, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Szymański Home Broker +48 663443680

Najczęściej zadawane pytania