3-pokojowe na niskim piętrze

ul. Rembielińska 34, Praga-Północ, Warszawa
535 000 PLN
5 377 PLN / m²

Powierzchnia 99.49 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1975

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Rembielińska 34, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Paweł Zielińska +48 533510072

Najczęściej zadawane pytania