2 pokoje na Ursynowie do zamieszkania

ul. Górczewska 82, Ursus, Warszawa
678 000 PLN
20 791 PLN / m²

Powierzchnia 32.61 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2021

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje na Ursynowie do zamieszkania. Adres: ul. Górczewska 82, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Krawczyk Century 21 Polska +48 667440669

Najczęściej zadawane pytania