2-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Polna 67, Włochy, Warszawa
506 000 PLN
4 338 PLN / m²

Powierzchnia 116.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 14
Rok budowy 1982

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Polna 67, Włochy, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jan Kozłowska Północ Nieruchomości +48 664138350

Najczęściej zadawane pytania