Nowoczesne 5+-pokojowe na Ochocie

ul. Lwowska 127, Ząbki
715 000 PLN
24 378 PLN / m²

Powierzchnia 29.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 20
Rok budowy 1950

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Lwowska 127, Ząbki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Kwiatkowski Savills Polska +48 727064315

Najczęściej zadawane pytania