Mieszkanie 64 m² w centrum

ul. Dereniowa 109, Kobyłka
727 000 PLN -9%
796 823 PLN 11 317 PLN / m²

Powierzchnia 64.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 12
Rok budowy 1979

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 64 m² w centrum. Adres: ul. Dereniowa 109, Kobyłka. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Łukasz Zielińska Century 21 Polska +48 796132675

Najczęściej zadawane pytania