5+-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Kondratowicza 15, Zielonka
481 000 PLN
3 760 PLN / m²

Powierzchnia 127.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 15
Rok budowy 1991

Opis

Do sprzedaży 5+-pokojowe na parterze z ogrodem. Adres: ul. Kondratowicza 15, Zielonka. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Karolina Wójcikowa Hamilton May +48 788392660

Najczęściej zadawane pytania