Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w zielonej okolicy

ul. Puławska 37, Żoliborz, Warszawa
385 000 PLN
3 019 PLN / m²

Powierzchnia 127.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 8
Rok budowy 1997

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Puławska 37, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Wiśniewska Północ Nieruchomości +48 516688856

Najczęściej zadawane pytania