4 pokoje z garderobą

ul. Idzikowskiego 20, Grodzisk Mazowiecki
300 000 PLN
2 009 PLN / m²

Powierzchnia 149.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2006

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Idzikowskiego 20, Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Karolina Piotrowski +48 789331609

Najczęściej zadawane pytania