2 pokoje w centrum z garażem

ul. Czerniakowska 58, Nadarzyn
923 000 PLN -8%
1 004 324 PLN 17 798 PLN / m²

Powierzchnia 51.86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 15
Rok budowy 2012

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje w centrum z garażem. Adres: ul. Czerniakowska 58, Nadarzyn. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Szymańska Openhouse.pl +48 695053138

Najczęściej zadawane pytania