4-pokojowe mieszkanie na Bemowie

ul. Hoża 66, Wawer, Warszawa
725 000 PLN
19 044 PLN / m²

Powierzchnia 38.07 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 18
Rok budowy 1990

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na Bemowie. Adres: ul. Hoża 66, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Piotrowski +48 887588592

Najczęściej zadawane pytania