3 pokoje z tarasem na dachu

ul. Puławska 115, Wilanów, Warszawa
548 000 PLN
3 871 PLN / m²

Powierzchnia 141.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 5
Rok budowy 2014

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Puławska 115, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Kowalczyk Hamilton May +48 697669851

Najczęściej zadawane pytania