2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy

ul. Broniewskiego 74, Halinów
642 000 PLN -9%
704 690 PLN 7 700 PLN / m²

Powierzchnia 83.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 2
Rok budowy 1951

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Broniewskiego 74, Halinów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Monika Kozłowski CBRE Polska +48 723644407

Najczęściej zadawane pytania