Mieszkanie 2-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Fieldorfa 82, Łomianki
311 000 PLN
3 852 PLN / m²

Powierzchnia 80.73 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 16
Rok budowy 2021

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Fieldorfa 82, Łomianki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Szymańska JLL Residential +48 501701676

Najczęściej zadawane pytania