4-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Kondratowicza 114, Żoliborz, Warszawa
670 000 PLN
6 846 PLN / m²

Powierzchnia 97.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 5
Liczba pięter 15
Rok budowy 1956

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kondratowicza 114, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Dąbrowska Century 21 Polska +48 664764196

Najczęściej zadawane pytania