3 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Grochowska 66, Legionowo
850 000 PLN
7 999 PLN / m²

Powierzchnia 106.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 3
Rok budowy 1979

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grochowska 66, Legionowo. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Kowalska Lion's Estate +48 697795663

Najczęściej zadawane pytania