Jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem

ul. Cicha 133, Ursynów, Warszawa
241 000 PLN
2 057 PLN / m²

Powierzchnia 117.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 1965

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem. Adres: ul. Cicha 133, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marcin Lewandowska Knight Frank +48 736971923

Najczęściej zadawane pytania