Mieszkanie 104 m² w centrum

ul. Parkowa 43, Piastów
477 000 PLN
4 598 PLN / m²

Powierzchnia 103.75 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 16
Rok budowy 1962

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Parkowa 43, Piastów. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Anna Kwiatkowski Openhouse.pl +48 738894518

Najczęściej zadawane pytania