2-pokojowe mieszkanie na Woli

ul. Obozowa 86, Izabelin
445 000 PLN
4 526 PLN / m²

Powierzchnia 98.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 12
Rok budowy 1983

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Obozowa 86, Izabelin. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Natalia Kowalczyk +48 732778850

Najczęściej zadawane pytania