Jasne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem

ul. Idzikowskiego 126, Białołęka, Warszawa
384 000 PLN
2 784 PLN / m²

Powierzchnia 137.92 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 15
Rok budowy 1953

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Idzikowskiego 126, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Kowalczyk Północ Nieruchomości +48 511205137

Najczęściej zadawane pytania