Mieszkanie 1-pokojowe do zamieszkania

ul. Grochowska 11, Brwinów
401 000 PLN
11 189 PLN / m²

Powierzchnia 35.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 20
Rok budowy 1991

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grochowska 11, Brwinów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Lewandowski Metrohouse +48 693758900

Najczęściej zadawane pytania