1-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Wąwozowa 46, Targówek, Warszawa
877 000 PLN
11 436 PLN / m²

Powierzchnia 76.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 20
Rok budowy 2006

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wąwozowa 46, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Pawłowski +48 882236335

Najczęściej zadawane pytania