Nowoczesne 5+-pokojowe na Bielanach

ul. Żelazna 149, Brwinów
862 000 PLN
15 168 PLN / m²

Powierzchnia 56.83 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1952

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Żelazna 149, Brwinów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Andrzej Kowalski Agencja Nieruchomości Feniks +48 736842351

Najczęściej zadawane pytania