5+-pokojowe mieszkanie w centrum

ul. Chmielna 11, Wołomin
717 000 PLN -3%
740 888 PLN 5 072 PLN / m²

Powierzchnia 141.37 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Chmielna 11, Wołomin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Kwiatkowski Re/Max Polska +48 506319675

Najczęściej zadawane pytania