Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z ogrodem

ul. Klimontowska 103, Nadarzyn
880 000 PLN
11 884 PLN / m²

Powierzchnia 74.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 2
Liczba pięter 7
Rok budowy 1955

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Klimontowska 103, Nadarzyn. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Lewandowska +48 695992296

Najczęściej zadawane pytania