Mieszkanie 127 m² na Bielanach

ul. Puławska 44, Halinów
603 000 PLN
4 765 PLN / m²

Powierzchnia 126.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 15
Rok budowy 2025

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Puławska 44, Halinów. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Zieliński Emmerson Realty +48 608115055

Najczęściej zadawane pytania