Jasne mieszkanie 5+-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Kościuszki 68, Włochy, Warszawa
558 000 PLN
9 402 PLN / m²

Powierzchnia 59.35 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 2
Liczba pięter 17
Rok budowy 1967

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 5+-pokojowe wykończone pod klucz. Adres: ul. Kościuszki 68, Włochy, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Grabowski Century 21 Polska +48 502018937

Najczęściej zadawane pytania